У Любомлі асфальт ламають голими руками

У Любомлі дорогу державного значення ремонтують абияк: з легкістю можна відламати шмат асфальту руками та встромити пляшку в “новому” покритті шляху, пише ЛЮБОМЛЬ СЬОГОДНІ.

Довгоочікуваний поточний ремонт двох вулиць у Любомлі, які є частиною автомобільної дороги державного значення Піща-Шацьк-Любомль-Володимир-Волинський-Павлівка-Горохів-Берестечко, стартував 15-го вересня. Однак роботою фірми-виконавця жителі міста вже незадоволені.

Тендер на проведення поточного ремонту цієї дороги виграла приватна фірма із Турійська «Аміла». Торги відбувалися ще у липні. Роботи розпочались із суттєвим запізненням.

Наразі покриття “відремонтованої” ділянки шляху вже нагадує легкі хвилі моря під поривами бризу. Здалеку помітне ямчасте пасмо на місці лінії з’єднання сторін проїжджої частини дороги.

Й справді, ми з легкістю встромили скляну пляшку в нове покладене покриття. Правда, ризикнули поекспериментувати при активному русі автомобілів лише поблизу узбіччя дороги. До того ж, не так складно було й розкришити руками засохлий асфальт.

До речі, на ремонт вулиць Брестської та Володимирської із казни міста передбачили кошти у розмірі 500 тисяч гривень. Таку суму виділили і з обласного бюджету. Держава ж перебачила близько семи мільйонів гривень.

 

НОВИНИ РАЙОНІВ ВОЛИНСЬКОЇ ОБЛАСТІ

новини Володимир-Волинського району

новини Гороховського району

новини Іваничівського району

новини Камінь-Каширського району

новини Ківерцівського району

новини Ковельського району

новини Локачинського району

новини Луцька

новини Любешівського району

новини Любомльського району

новини Маневицького району

новини Нововолинська

новини Ратнівського району

новини Рожищенського району

новини Старовижівського району

новини Турійського району

новини Шацького району