У Ковелі розширять межі діючого кладовища

Міський голова Олег Кіндер перебував з робочим візитом у Києві. Там він мав ряд зустрічей в Міністерстві екології щодо розширення меж діючого кладовища, – повідомляють у Ковельській мерії.
Повідомляє сайт КОВЕЛЬ СЬОГОДНІ з посиланням на ПРО КОВЕЛЬ.
Міська влада все необхідне зі своєї сторони зробила. Далі справа за Кабінетом Міністрів України. У його компетенції – зміна цільового призначення земель лісового фонду. Уже підготовлений проект розпорядження, що проходить погодження у профільних міністерствах. Варто зауважити, що на сьогодні відсутня згода лише Міністерства екології. За словами міського голови, частково вдалось зрушити це питання з місця, але найближчим часом він знову поїде у відряждження до столиці, аби все ж переконати високопосадовців у невідкладності цього рішення.
Ще одна важлива справа – погодження із власником Радошинського піщаного кар’єру – ПАТ «Укрзалізниця» дозволу на вивезення 16 тисяч тонн грунту. Саме стільки необхідно для обвалування залізобетонних ємностей, куди мають завантажити відходи з ветсанзаводу.
Як говорить Олег Кіндер, уже всі підготовчі роботи виконані на 90%. Йдеться про резервуари колишнього крохмального заводу, які необхідно укріпити. Навколо них має бути земляний вал, аби після наповнення конструкції не зрушились.
Під час нашої розмови з міським головою йому зателефонували з офісу ПАТ «Укрзалізниця» і повідомили, що погодження готові і надіслані до виконавчого комітету.
Отже все вирішилось досить оперативно, як і запевняв керівник філії «Центр управління промисловістю» ПАТ «Укрзалізниця» Володимир Кудрявцев, з яким і мав розмову очільник міста.
Олег Олексійович каже, що звичайно можна писати листи, чекати відповіді, але про проблему краще говорити віч-на-віч з посадовими особами. Це значно допомагає у роботі та пришвидшує результат.
Тож у найближчі дні розпочнуться роботи з обвалування ємностей.

НОВИНИ РАЙОНІВ ВОЛИНСЬКОЇ ОБЛАСТІ

новини Володимир-Волинського району

новини Гороховського району

новини Іваничівського району

новини Камінь-Каширського району

новини Ківерцівського району

новини Ковельського району

новини Локачинського району

новини Луцька

новини Любешівського району

новини Любомльського району

новини Маневицького району

новини Нововолинська

новини Ратнівського району

новини Рожищенського району

новини Старовижівського району

новини Турійського району

новини Шацького району