У Ківерцях говорили про депутатську діяльність, етику, та про дотримання прав людини – КІВЕРЦІ СЬОГОДНІ

У Ківерцях говорили про депутатську діяльність, етику, та про дотримання прав людини

07 листопада відбулось засідання постійної комісії районної ради з питань депутатської діяльності та етики, дотримання прав людини, свободи совісті, законності та боротьби із злочинністю під головуванням Пушкіна А.Ф.
Повідомляє сайт КІВЕРЦІ СЬОГОДНІ посилаючись на сайт Ківерцівської Районної ради.
    В засіданні комісії взяли участь голова районної ради Хмілевський В.В., заступник голови районної ради Чигрин Т.Г., голова Ківерцівської РДА Ткачук В.Є., начальник відділу управління фінансів Ківерцівської РДА Єгорушкіна О.М., заступник прокурора Маневицької місцевої прокуратури Сопронюк О.А., виконуючий обов’язки начальника поліції Ківерцівського відділу поліції ГУНП у Волинській області Зингель О.Г., військовий комісар Ківерцівського районного військового комісаріату Ковальов Д.Л., керівник апарату Ківерцівського районного суду Волинської області Некритюк В.О., депутат районної ради Король А.П.
  Постійна комісія заслухала інформацію Маневицької місцевої прокуратури про результати діяльності прокуратури у І півріччі 2017 року на території Ківерцівського району. Наступною розглянули інформацію Ківерцівського відділу поліції ГУНП у Волинській області про стан законності, боротьби із злочинністю, охорони громадського порядку та результати діяльності на території району за перше півріччя 2017 року. За рекомендаціями комісії ці питання внесені на розгляд пленарного засідання сесії районної ради.
   Тривалі обговорення викликали питання про виконання рішень районної ради від 30.03.2016 №4/8 «Про затвердження Програми матеріально-технічного забезпечення проведення мобілізаційних заходів на території району у 2016 році» та від 30.03.2016 №4/9 «Про затвердження Програми матеріально-технічного забезпечення підрозділів територіальної оборони Ківерцівського районного військового комісаріату у районі на 2016 рік». Члени комісії, після детального вивчення проекту рішення «Про затвердження Програми матеріально-технічного забезпечення підрозділів територіальної оборони Ківерцівського районного військового комісаріату у районі на 2017 рік», внесли ряд важливих коректив у зміст Програми.
   Заслухавши інформацію Ківерцівського районного суду про проект рішення «Про затвердження списку присяжних», комісія вирішила, що дане питання потребує доопрацювання. Відповідні рекомендації були прийняті.
  Головуючий Пушкін А.Ф. зачитав звернення депутатів Рівненської районної ради до Верховної ради України щодо скасування депутатської недоторканності народних депутатів України, яке члени комісії рекомендували на розгляд сесії. Без обговорення постійна комісія схвалила проект рішення «Про розпорядження голови районної ради, прийняте в міжсесійний період з питань, що підлягають затвердженню районною радою», відповідно до якого буде виділена матеріальна допомога за зверненням до депутатів районної ради громадянці Горбач Р.М.
   Рекомендації щодо проекту рішення «Про внесення змін до структури та чисельності виконавчого апарату районної ради» комісія не прийняла, оскільки думки депутатів з цього приводу розділились.
  На завершення члени постійної комісії розглянули звернення народного депутата Загорія Г.В. щодо врегулювання правопорядку на час гастрольних видовищно-публічних заходів (цирки, виставки тощо) з використанням тварин в адміністративно-територіальних одиницях області.

ТАКОЖ ПОЧИТАЙТЕ ІНШІ НАДЗВИЧАЙНО ЦІКАВІ МАТЕРІАЛИ

Человек-синтол остался без “рук-базук”

Иранка сделала 50 пластических операций, чтобы выглядеть, как Анджелина Джоли но что-то пошло не так (ФОТО)

Непрекращающаяся эрекция захватила ирландскую деревушку

Китайский школьник похвастался трупом обезглавленной им матери перед друзьями

Ревнивая жена жестоко наказала любовницу мужа, напихав ей между ног жгучий перец

Никто не идеален: знаменитости, имеющие изъяны тела (ФОТО)

Мужчина изнасиловал, а затем и убил свою 3-недельную дочь

Дивні сексуальні практики – збочення чи природа?

Жінка застрягла у вікні, коли викидала свої фекалії під час побачення

Знаменитые женщины с пышной и натуральной грудью (ФОТО)

Эта девушка использовала Instagram, чтобы показать свою невероятную трансформацию

Супермаркет убрал с полок всю иностранную еду, чтобы высказать свое мнение относительно расизма

Самые ужасные эксперименты над людьми

В Колумбии заработал секс-курорт в формате “все включено”

Ученые приблизились к победе над смертельной болезнью

85-летняя модель: “Больше еды люблю только секс!”

Девушку заставили похудеть почти на 100 килограмм

Leave a comment

Your email address will not be published.


*