У Ківерцях говорили про депутатську діяльність, етику, та про дотримання прав людини

07 листопада відбулось засідання постійної комісії районної ради з питань депутатської діяльності та етики, дотримання прав людини, свободи совісті, законності та боротьби із злочинністю під головуванням Пушкіна А.Ф.
Повідомляє сайт КІВЕРЦІ СЬОГОДНІ посилаючись на сайт Ківерцівської Районної ради.
    В засіданні комісії взяли участь голова районної ради Хмілевський В.В., заступник голови районної ради Чигрин Т.Г., голова Ківерцівської РДА Ткачук В.Є., начальник відділу управління фінансів Ківерцівської РДА Єгорушкіна О.М., заступник прокурора Маневицької місцевої прокуратури Сопронюк О.А., виконуючий обов’язки начальника поліції Ківерцівського відділу поліції ГУНП у Волинській області Зингель О.Г., військовий комісар Ківерцівського районного військового комісаріату Ковальов Д.Л., керівник апарату Ківерцівського районного суду Волинської області Некритюк В.О., депутат районної ради Король А.П.
  Постійна комісія заслухала інформацію Маневицької місцевої прокуратури про результати діяльності прокуратури у І півріччі 2017 року на території Ківерцівського району. Наступною розглянули інформацію Ківерцівського відділу поліції ГУНП у Волинській області про стан законності, боротьби із злочинністю, охорони громадського порядку та результати діяльності на території району за перше півріччя 2017 року. За рекомендаціями комісії ці питання внесені на розгляд пленарного засідання сесії районної ради.
   Тривалі обговорення викликали питання про виконання рішень районної ради від 30.03.2016 №4/8 «Про затвердження Програми матеріально-технічного забезпечення проведення мобілізаційних заходів на території району у 2016 році» та від 30.03.2016 №4/9 «Про затвердження Програми матеріально-технічного забезпечення підрозділів територіальної оборони Ківерцівського районного військового комісаріату у районі на 2016 рік». Члени комісії, після детального вивчення проекту рішення «Про затвердження Програми матеріально-технічного забезпечення підрозділів територіальної оборони Ківерцівського районного військового комісаріату у районі на 2017 рік», внесли ряд важливих коректив у зміст Програми.
   Заслухавши інформацію Ківерцівського районного суду про проект рішення «Про затвердження списку присяжних», комісія вирішила, що дане питання потребує доопрацювання. Відповідні рекомендації були прийняті.
  Головуючий Пушкін А.Ф. зачитав звернення депутатів Рівненської районної ради до Верховної ради України щодо скасування депутатської недоторканності народних депутатів України, яке члени комісії рекомендували на розгляд сесії. Без обговорення постійна комісія схвалила проект рішення «Про розпорядження голови районної ради, прийняте в міжсесійний період з питань, що підлягають затвердженню районною радою», відповідно до якого буде виділена матеріальна допомога за зверненням до депутатів районної ради громадянці Горбач Р.М.
   Рекомендації щодо проекту рішення «Про внесення змін до структури та чисельності виконавчого апарату районної ради» комісія не прийняла, оскільки думки депутатів з цього приводу розділились.
  На завершення члени постійної комісії розглянули звернення народного депутата Загорія Г.В. щодо врегулювання правопорядку на час гастрольних видовищно-публічних заходів (цирки, виставки тощо) з використанням тварин в адміністративно-територіальних одиницях області.

НОВИНИ РАЙОНІВ ВОЛИНСЬКОЇ ОБЛАСТІ

новини Володимир-Волинського району

новини Гороховського району

новини Іваничівського району

новини Камінь-Каширського району

новини Ківерцівського району

новини Ковельського району

новини Локачинського району

новини Луцька

новини Любешівського району

новини Любомльського району

новини Маневицького району

новини Нововолинська

новини Ратнівського району

новини Рожищенського району

новини Старовижівського району

новини Турійського району

новини Шацького району