Скандальна правопорушниця з Любомля має незаконний бізнес

Хамовита правопорушниця з Любомля, яка погрожувала поліцейським за належне виконання ними їхніх обов’язків, займається незаконним бізнесом.  А згадана нею її “криша” виявилася фейковою, пише ЛЮБОМЛЬ СЬОГОДНІ.

Уже не лише Волинь, але й всю країну облетіло скандальне відео про порушницю правил дорожнього руху з Любомля.

За словами людей, жінка проживає в самому Любомлі. Кажуть, що це – Валентина Кондратюк, до якої пізніше допомагати “розбиратися з поліцейськими” приїхав її чоловік Володимир.

“Вона на заправці WOG продає страховки і міняє валюту. На нього кажуть “Пчьол”, теж валютчик”, – розповідають місцеві.

Тож сімейна пара, мабуть, звикла до незаконних схем та “кришування”. Бо їхній бізнес можна кваліфікувати, як порушення правил про валютні операції (ст 162 КУпАП). Незаконні скуповування, продаж, обмін, використання валютних цінностей як засобу платежу або як застави – тягнуть за собою попередження або накладення штрафу від тридцяти до сорока чотирьох неоподатковуваних мінімумів доходів громадян з конфіскацією валютних цінностей.

Ми не стверджуємо про достовірність імен правопорушників та їхню діяльність. Завтра представники правоохоронних органів нададуть офіційний коментар “КОРДОНу” щодо згаданих осіб та повідомлять про міри покарання, які вони понесли чи понесуть.

До того ж, у монолозі правопорушниці прозвучав ряд імен посадовців, які, нібито, її “кришують”.

Цікаво, що двоє із цих осіб (колишній начальник місцевого відділу міліції Олександр Соколюк та заступник начальника РВ Юрій Пех, а можливо й Юрій Ліпич, який теж очолював цей райвідділ) давно перебувають на пенсії й жодного впливу на правоохоронні органи нині здійснювати не можуть. Третя особа (прокурор міста Ігор Філімонюк) взагалі не перебуває в тісних стосунках з правопорушницею й знає її лише як будь-яку пересічну жительку Любомля.

Тож пані Валентина в пориві емоцій назвала, очевидно, імена всіх впливових колись чи тепер людей, яких лише змогла пригадати, з метою знайти того, хто міг би налякати молодих поліцейських.

НОВИНИ РАЙОНІВ ВОЛИНСЬКОЇ ОБЛАСТІ

новини Володимир-Волинського району

новини Гороховського району

новини Іваничівського району

новини Камінь-Каширського району

новини Ківерцівського району

новини Ковельського району

новини Локачинського району

новини Луцька

новини Любешівського району

новини Любомльського району

новини Маневицького району

новини Нововолинська

новини Ратнівського району

новини Рожищенського району

новини Старовижівського району

новини Турійського району

новини Шацького району