На прийом до голови ОДА завітали жителі Ківерцівського району – КІВЕРЦІ СЬОГОДНІ

На прийом до голови ОДА завітали жителі Ківерцівського району

На початку тижня голова обласної державної адміністрації Володимир Гунчик провів особистий прийом громадян. З проблемними питаннями щодо виділення земельних ділянок учасникам АТО, придбання житла для волинських спортсменів – олімпійців, відшкодування витрат з наведення благоустрою на узбіччях дороги Луцьк-Львів (висадку, обкошування та прибирання квітів) до нього звернулися мешканці, Ківерцівського, Луцького, Старовижівського районів та м. Луцька.

Повідомляє сайт КІВЕРЦІ СЬОГОДНІ посилаючись на сайт Ківерцівського районного інформаційного порталу.

З колективним зверненням щодо виділення земельних ділянок до керівника виконавчої гілки влади області звернулися учасники антитерористичної операції із селища Олика Ківерцівського району.

Як зазначили заявники, 22 учасники АТО звернулися до Олицької селищної ради з проханням виділити їм земельні ділянки. Селищна рада виділила по 50 соток кожному з них, мотивуючи тим, що на території ради проживає 60 учасників бойових дій, які мають право на земельні ділянки. Однак заявники вважають, що їх права порушені, так як чинним законодавством передбачено виділення їм по 2 га землі. Тому вони звернулися до управління Держгеокадастру у Волинській області, яке, без виїзду на місце, наділило їх ділянками по 2 га. Оскільки межі цих ділянок були не узгоджені із суміжними землекористувачами, місцевими мешканцями, учасники АТО не можуть оформити відповідних документів на виділені ділянки. З проханням розібратися у ситуації та вирішити проблему вони й прийшли до голови облдержадміністрації.

Голова ОДА уважно вислухав жителів Ківерцівщини та поцікавився в селищного голови Олени Кашевської, присутньої на прийомі,  чи є вільні землі на території селищної ради.  Олена Іванівна розповіла про те, що є вільний масив площею 24 га, а також можна знайти по 2 га у різних місцях на території селищної ради. Проте, учасники АТО відмовляються від пропозицій селищної ради і наполягають на оформленні за ними саме тих земельних ділянок, що виділені Держгеокадастром.  Це призводить до конфлікту між місцевими жителями та учасниками АТО.

 Володимир Гунчик порадив селищному голові прийняти рішення сесії про виділення 20 учасникам АТО по 2 га в межах наявних на території ради вільних земель.

– Нехай спілка та самі учасники АТО визначаться кому із них ця земля необхідна в першу чергу і в яких площах.  Тоді умовно залишиться ще 40 чоловік. Ми попрацюємо над пошуком інших, не спірних земельних ділянок, які можуть бути виділені решті учасникам АТО, – сказав голова ОДА.

Голова районної державної адміністрації Валерій Ткачук, який взяв участь у прийомі, акцентував на непогодженні меж виділених Держгеокадастром ділянок учасникам АТО суміжними землекористувачами та конфлікті, що виник між ними у зв’язку з цим.

– Селищна рада є найвищим органом, який має право розпоряджатися землями на своїй території. Якщо суміжні землекористувачі не погоджують межі виділених земельних ділянок, ніхто не має права їх до цього змусити. Усі громадяни України рівні у своїх правах. Кожна людина має право на отримання земельної ділянки, але учасникам АТО надається першочергове право на її отримання, – зазначив Володимир Гунчик.

– Наполягаю на тому, що має бути знайдений компроміс між громадою, між усіма її жителями. Якщо спілка не погоджується на пропозицію селищної ради, вона повинна дати офіційну відмову. Учасників АТО є багато і кожен хоче скористатися своїм правом. Якщо ви не погоджуєтеся на ту ділянку, яку пропонує селищна рада,  пишіть офіційну відмову, аби інші могли скористатися нею, – сказав голова ОДА.

Отож, вирішено рекомендувати Олицькій селищній раді зробити перший крок – розподілити вільні земельні ділянки на своїй території між учасниками АТО, які виявили бажання їх отримати. Голові районної державної адміністрації, спільно з управлінням Держгеокадастру, доручено попрацювати над пошуком інших вільних земельних ділянок, які можуть бути запропоновані учасникам АТО. Для вирішення цих завдань Володимир Гунчик дав два тижні.

Також із питанням виділення земельної ділянки до голови облдержадміністрації звернулася жителька Луцького району, яка є дружиною учасника АТО. Голова ОДА, вислухавши заявницю, дав доручення Підгаєцькому сільському голові  та управлінню Держгеокадастру в області протягом двох тижнів вирішити питання – знайти вільну земельну ділянку на території сільської ради або поблизу.

З питанням щодо придбання житла до голови ОДА звернулися олімпійці, гордість Волині – фіналістка Олімпійських ігор, член збірної України з веслування на байдарках і каное та чемпіонка Європи з маунтінбайку в олімпійській дисципліні крос-кантрі, велосипедистка Яна Беломоїна.

– Кошти на придбання вам житла закладені в обласній цільовій соціальній програмі розвитку фізичної культури і спорту на 2017 – 2020 роки та обов’язково будуть виділені, – запевнив спортсменок Володимир Гунчик. Він зазначив, що спортивні досягнення  Марії та Яни надзвичайно важливі, адже прославляють Волинь далеко за межами України.

         На прийомі у голови ОДА побував також Василь Рижук, чоловік, який прикрасив дорогу Луцьк-Львів соняшниками та чорнобривцями. Він зазначив, що уже 19 років робить таку добру справу на власному ентузіазмі, не отримуючи за це жодної фінансової компенсації. Тож, дякуючи керівнику виконавчої гілки влади за якісну дорогу Луцьк-Львів, звернувся до Володимира Гунчика  з проханням виділити кошти на висадку, обкошування та прибирання квітів на узбіччі доріг.

         Голова облдержадміністрації зауважив, що компенсувати витрати понесені на висадку квітів ніхто не зможе, оскільки ці роботи не були передбачені жодним документом. Тож запропонував пану Василю внести свої пропозиції щодо благоустрою дороги Луцьк-Володимир-Волинський, роботи над якою тривають.

ЧИТAЙТЕ ТAКOЖ НA СAЙТІ UATOPINFO-ВСІ НOВИНИ УКРAЇНИ:

 Жінкa зaстряглa у вікні, кoли викидaлa свoї фекaлії під чaс пoбaчення

Дивні сексуaльні прaктики – збoчення чи прирoдa?

Мужчинa изнaсилoвaл, a зaтем и убил свoю 3-недельную дoчь

Ревнивaя женa жестoкo нaкaзaлa любoвницу мужa, нaпихaв ей между нoг жгучий перец

Стрілянинa в Лaс-Вегaсі: Стівен Пaддок встaновив кaмери у готелі (ВІДЕО)

ТАКОЖ ПОЧИТАЙТЕ ІНШІ НАДЗВИЧАЙНО ЦІКАВІ МАТЕРІАЛИ

Человек-синтол остался без “рук-базук”

Иранка сделала 50 пластических операций, чтобы выглядеть, как Анджелина Джоли но что-то пошло не так (ФОТО)

Непрекращающаяся эрекция захватила ирландскую деревушку

Китайский школьник похвастался трупом обезглавленной им матери перед друзьями

Ревнивая жена жестоко наказала любовницу мужа, напихав ей между ног жгучий перец

Никто не идеален: знаменитости, имеющие изъяны тела (ФОТО)

Мужчина изнасиловал, а затем и убил свою 3-недельную дочь

Дивні сексуальні практики – збочення чи природа?

Жінка застрягла у вікні, коли викидала свої фекалії під час побачення

Знаменитые женщины с пышной и натуральной грудью (ФОТО)

Эта девушка использовала Instagram, чтобы показать свою невероятную трансформацию

Супермаркет убрал с полок всю иностранную еду, чтобы высказать свое мнение относительно расизма

Самые ужасные эксперименты над людьми

В Колумбии заработал секс-курорт в формате “все включено”

Ученые приблизились к победе над смертельной болезнью

85-летняя модель: “Больше еды люблю только секс!”

Девушку заставили похудеть почти на 100 килограмм

Leave a comment

Your email address will not be published.


*