Луцькі виробники ковбас зливали нечистоти в міську каналізацію

Луцькі підприємства ТОВ «Забіяка» та ТМ «Дмитрук» визнали, що з порушеннями зливали нечистоти у міську каналізацію.

Про це повідомили у відділі інформаційної роботи міськради, пише ВОЛИНЬ МОЯ.

Міський голова Микола Романюк зазначив, що останніми місяцями від лучан надходять скарги на неприємний запах у місті, який з’являється у ранкові години. Однією з причин його виникнення може бути несанкціонований злив відходів у каналізаційну мережу у різних частинах Луцька. Тому департаменту муніципальної поліції доручили провести рейд щодо виявлення фактів зливу нечистот приватним автомобільним транспортом у каналізацію.

Романюк зауважив, що за його результатами виявили факти порушення порядку зливу нечистот. Він наголосив, що нині є багато приватних підприємців, які надають послуги з відкачування каналізаційних стоків як у приватних житлових будинках, так і на підприємствах.

Микола Романюк зауважив, що, на жаль, серед порушників були виявлені автомобілі знаних місцевих підприємств «Забіяка» та «Дмитрук».

Директор департаменту муніципальної поліції Юлія Сиротинська поінформувала про рейд. За її словами, злив каналізаційних нечистот дозволений у місті Луцьку у двох місцях – на вулиці Мамсурова та вулиці Конякіна. Час зливу – 08.00-18.00. Вона наголосила, що о 19.30 на вулиці Мамсурова було виявлено автомобілі ТМ «Дмитрук», які проводили скид нечистот у міську каналізацію. За її словами, це є порушенням.

Крім того, Сиротинська додала, що після опівночі довелося переслідувати та примусово зупиняти автомобілі ТзОВ «Забіяка». Вона подякувала працівникам патрульної поліції міста Луцька, які допомогли у зупинці цих транспортних засобів та перевірці документів. Юлія Сиротинська зауважила, що, за словами водіїв, злив відбувається цілу ніч.

Також виявили злив нечистот транспортом підприємства ТзОВ «Забіяка» на території приватного підприємства на вулиці Тарасова.

Директор муніципальної поліції розповіла, що громадяни надають інформацію про злив нечистот у каналізацію у різних частинах міста. За її словами, нині ця інформація перевіряється та розшукують порушників.

Директор ТзОВ «Забіяка» Олександр Хвищук зауважив, що є договір з КП «Луцькводоканал» на приймання стічних вод у міську каналізацію. Він визнав, що вони порушили правила скиду нечистот у міську мережу. За його словами, це зумовлено технологічними процесами на підприємстві, адже найбільше відходів у їхніх відстійниках збирається саме у нічний час. Він зауважив, що нині розробляється документація на будівництво каналізаційної мережі, яка з’єднає їхнє підприємство з міською каналізацією.

Керівник ТМ «Дмитрук» Олег Дмитрук також визнав порушення щодо зливу нечистот у міську каналізацію. Однак, за його словами, стічні води, які вони зливають у міську каналізацію, відповідають усім нормам.

Мер Микола Романюк зауважив, що виявлені порушення представниками підприємств «Забіяка» та «Дмитрук» становлять лише невелику частину загальної картини, адже на сьогодні багато приватних підприємців зливають нечистоти у різних частинах міста у недозволених місцях. За його словами, представників «Забіяка» та «Дмитрук» запросили на нараду, бо вони «попалися» першими на порушенні.

Джерело: ZIK

НОВИНИ РАЙОНІВ ВОЛИНСЬКОЇ ОБЛАСТІ

новини Володимир-Волинського району

новини Гороховського району

новини Іваничівського району

новини Камінь-Каширського району

новини Ківерцівського району

новини Ковельського району

новини Локачинського району

новини Луцька

новини Любешівського району

новини Любомльського району

новини Маневицького району

новини Нововолинська

новини Ратнівського району

новини Рожищенського району

новини Старовижівського району

новини Турійського району

новини Шацького району