Фільм “Волинь” не отримав польського Оскара у Гдині

Попри попередні очікування експертів та критиків художній фільм “Волинь” про трагічні події Другої світової війни в українсько-польських відносинах не здобув головної нагороди на найвпливовішому польському кінофестивалі у Гдині.

Найкращим фільмом 41-го щорічного кінофестивалю і нагороду “Золоті леви” здобув фільм режисера Яна Матушинського “Остання родина”, повідомляє  ВОЛИНЬ МОЯ.

Фільм “Остання родина” про художника Здзіслава Бексінського та життя його родини отримав також нагороди у номінаціях “кращий актор першого плану” і нагороду глядацьких симпатій.

“Cрібних левів” отримав фільм режисера Мацея Пєпшиці “Я є вбивцею”, а статуетку для найкращого режисера отримав Томаш Васілевський за фільм “Об’єднані стани кохання”.

Фільм “Волинь” отримав статуетки у трьох категоріях, зокрема за найкращу операторську роботу, найкращий дизайн костюмів і найкращий акторський кінодебют.

Водночас, відразу після завершення офіційної процедури нагородження президент польського національного телебачення (TVP) Польщі Яцек Курський заявив, що він нагороджує “геніальний” і “несмертельний” фільм “Волинь” спеціальною нагородою TVP і премією в 100 тис. злотих (понад 26 тис. дол.).

Нагадаємо, що представники української громади Польщі застерігають, що фільм може мати дестабілізуючий чинник для українсько-польських відносин.

Джерело: Укрінформ.

НОВИНИ РАЙОНІВ ВОЛИНСЬКОЇ ОБЛАСТІ

новини Володимир-Волинського району

новини Гороховського району

новини Іваничівського району

новини Камінь-Каширського району

новини Ківерцівського району

новини Ковельського району

новини Локачинського району

новини Луцька

новини Любешівського району

новини Любомльського району

новини Маневицького району

новини Нововолинська

новини Ратнівського району

новини Рожищенського району

новини Старовижівського району

новини Турійського району

новини Шацького району