«День поля» на Волині пройшов за участю рятувальників

4 липня на базі сільськогосподарської дослідної станції у селищі Рокині Луцького району відбувся День поля. До проведення заходу за участю аграріїв, представників органів влади і громадськості долучилися співробітники ДСНС та обласної організації Добровільного пожежного товариства України.

Після урочистого відкриття заходу, гості ознайомилися із інноваційними технологіями селекції та вирощування сільськогосподарських культур, оглянули колекції озимих та ярих зернових культур, а також обмінялися досвідом та довідалися про основні напрацювання у сільськогосподарській галузі на демонстраційному полігоні.

Напередодні жнивної кампанії рятувальники акцентували увагу учасників Дня поля на важливості дотримання вимог пожежної безпеки. Зокрема представники Управління ДСНС України у Волинській області та Волинської обласної організації Добровільного пожежного товариства нагадали про важливість виконання протипожежних вимог під час збирання, транспортування та зберігання врожаю.

У виставковому павільйоні співробітники Служби порятунку представили інформаційно-навчальні матеріали з питань пожежної безпеки та первинні засоби пожежогасіння.

НОВИНИ РАЙОНІВ ВОЛИНСЬКОЇ ОБЛАСТІ

новини Володимир-Волинського району

новини Гороховського району

новини Іваничівського району

новини Камінь-Каширського району

новини Ківерцівського району

новини Ковельського району

новини Локачинського району

новини Луцька

новини Любешівського району

новини Любомльського району

новини Маневицького району

новини Нововолинська

новини Ратнівського району

новини Рожищенського району

новини Старовижівського району

новини Турійського району

новини Шацького району